KONST / Litografier / Litografi 17375005
nr 1737 5005
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Litografi, "Konferens", med dedikation. Signerad, numrerad Ea, yttermått inklusive ram: 90x64 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 november 2025
kl 18:29:04
31/10 22:37:25
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg